Rozenkrans Armband van Natuurlijke Witte Jade - OLV van Guadalupe


€65.00
Nog 3 stuk(s) op voorraad !

Rozenkrans Armband van Natuurlijke Witte Jade - OLV van Guadalupe, deze prachtige QDUBBELE rozenkrans armband bestaat uit 5 tientjes witte jade kralen van 6 mm, gescheiden door 4 Onze-Vader-kralen van jade van 8 mm, gemonteerd op extra stevig elastiek. Hij is versierd met de medaille van Onze-Lieve-Vrouw van Guadalupe en het christelijke kruis, van zilverkleurig metaal.
Met deze armband kunt u uw rozenkrans op elk moment van de dag discreet dragen en bidden.

Hij is voorzien van een medaillon van Onze-Lieve-Vrouw van Guadalupe (zwangere maagd die moederschap, tederheid en vrouwelijkheid vertegenwoordigt) en een christelijk kruis. Hoewel hij door iedereen gedragen kan worden, is hij vooral geschikt voor zwangere vrouwen en jonge moeders, om hen en hun kinderen onder de welwillende bescherming van Maria te plaatsen. In combinatie met de witte jade-steen heeft hij ook een positieve invloed op lichamelijk en emotioneel vlak :

Volgens de lithotherapie (genezing door middel van stenen) biedt witte jade rust en innerlijke vrede en brengt hij uw relaties met anderen in evenwicht. Het is zeer nuttig om emotionele wonden (verbittering, wrok, woede) te helpen genezen en vergroot uw tolerantie en welwillendheid jegens anderen. Het heeft ook het vermogen om het lichaam te zuiveren en de bijnieren te versterken, wat op lange termijn helpt om gewichtstoename en hypertensie tegen te gaan.

Totale afmetingen:
Kralen 6 en 8 mm
Medaille OLV van Guadalupe 19 mm
Kruisje 5 mm
Lengte 38 cm